Žlutá záře nad Sudicemi aneb…Žlutý den v naší škole

Žlutá barva je považována za barvu jara, ovšem i podzim dokáže vykouzlit nádherně žluté tóny, a tak středa 22. října patřila v naší škole právě této barvě. Žlutá barva se prolínala celým vyučováním, neboť téměř všechny děti přišly oblečeny žlutě. Nezklamali ani učitelé, kteří svými žlutými doplňky opět podpořili své třídy v počtu získaných bodů. K vidění bylo mnoho zajímavých kreací. Děti měly perfektně sladěné „outfity“ - žlutá trička, mikiny, kalhoty, ponožky…Ti největší vyznavači žluté barvy pak oslnili dokonce i žlutou manikúrou, někteří si jako doplněk vzali do rukou žlutou křídu nebo žlutou učebnici. Všichni dohromady jsme pak vypadali jako jedno velké „živé sluníčko“. Zkrátka, ať je jaro, léto, podzim, zima – žlutá, ta je vždycky prima. Děkujeme všem „žluťáskům“ za krásný den, který byl plný pozitivní nálady.

Ester Medková, DiS.