Co nám přinesla zima.

Začala zima a podzimní barvy v prostorách naší MŠ jsme pozvolna začali měnit na modrou a bílou. Nastal čas adventu a s ním přišly i předvánoční přípravy, proto jsme náplň dne více zaměřili na vyrábění různých dekorací a vánočních ozdob. Použili jsme dostupný přírodní materiál a výtvarné pomůcky. Vyzdobily jsme třídy, šatnu i schodiště.

Také jsme se začali připravovat a těšit na slavnostní nedělní vánoční odpoledne spojené s vánočním jarmarkem. Spolu s dětmi jsme připravili výrobky na vánoční výstavku. Svými vkusnými výrobky překvapili i rodiče a úspěšně rozšířili naši nabídku. Vánoční jarmark byl slavnostně otevřen po vystoupení všech dětí. Byl zahájen volný prodej perníčků, svícnů andílků, adventních věnců, sněhuláků, soviček a spousty dalších dekorací. Z bohaté nabídky a množství vánočně laděných ozdob si měli možnost vybrat a nakoupit všichni návštěvníci jarmarku.

Věříme, že velmi působivé vystoupení dětí a celá předvánoční atmosféra přinesla užitek, radost a přátelskou náladu všem zúčastněným a hlavně dětem. Potěšil nás zájem a snaha rodičů, které jsou pro nás odměnou a povzbuzením.

Děkujeme dětem a všem, kteří nás podpořili v přípravách na vánoční svátky a doufáme, že jste prožili kouzelné vánoce plné pohody a radostných překvapení překvapení.

Kolektiv MŠ

 

 

 

 


 


 

 

  

  

  

TOPlist