Moje maminka i tatínek mají se mnou spoustu starostí, ale myslím, že se jim to líbí“.

Opravdu radostné odpoledne připravily děti tentokrát svým maminkám i tatínkům. Do pásma písní a básní zařadily p. učitelky nové básně, oblíbené relaxační cvičení a písně  podle přání dětí, které za doprovodu kytary byly novinkou a obohacením toho náročného a zábavného vystoupení na které se děti hodně těšily. Děti se opravdu snažily, podařilo se jim rodiče rozesmát, potěšit, ale také určitě i překvapit. Na závěr vystoupení rozdaly děti dárky. Jako dárek pro maminku si děti již s předstihem zasadily svou fialku, kterou zalévaly a čekaly, až povyroste. Květináč dozdobily srdíčkem a motýlkem, tak možná vůbec nevadilo, že se opožděným fialkám  na sluníčko ještě moc nechtělo. Každý tatínek, i když to možná tentokrát nečekal, také dostal dáreček – větrník a taťku Šmoulu.  U svátečně nazdobených stolů se pak ještě všichni odměnili různými sladkými dobrotami, které již tradičně napekly maminky.  Myslíme si, že se nám tak společně podařilo prožít radost a vložit další kamínek štěstí do mozaiky spolupráce mateřské školy s rodinou.

„Obrovské množství toho, co víme o lásce, poznáváme doma, protože láska začíná péčí o rodinu, o ty nejbližší – ty co máme doma.“

PŘEHRÁT VIDEO