Výlet dětí z mateřské školy do Kobeřic

Dne 5. 6. 2014 jsme navštívili mateřskou školu v Kobeřicích, která je nově zrekonstruována. Děti si prohlédly prostory a pohrály s hračkami. Kobeřické děti si pro nás připravily malý program na malé harmoniky a upekly nám perníková lízátka, která jsme si z výletu přivezli. Na zahradě se našim dětem nejvíce líbily houpačky a prolézačky.

Naše další cesta vedla  do  CETY, kde jsme se byli podívat na zvířátka a zemědělské stroje. Děti si mohly prohlédnout ovečky, kuřátka, telátka, krávy a selátka. Během celé prohlídky nás doprovázelo i malé koťátko. Dověděli jsme se spoustu zajímavých věcí. Děti byly velmi zvídavé a měly spoustu otázek, na které jim odpovídal pan ředitel Cety Ing. Pavel Veselský.

Děkujeme školce z Kobeřic za prohlídku a za krásný dáreček i panu řediteli CETY panu Veselskému za prohlídku.