Školní výlet 2. třídy

Dne 2. 6. 2017 se vydali žáci 2. třídy na svůj školní výlet. Cílem našeho výletu byla Turistická základna v Bolaticích, kde jsme se i ubytovali. Během dopoledne jsme navštívili letiště v Zábřehu, kde jsme měli možnost prohlédnout si různá letadla a vyzkoušet si cvičný seskok padákem ve výukové místnosti. A protože nám přálo počasí, došlo i na sportování za budovou letiště.

Sportu není nikdy dost, a tak jsme měli možnost během celého dne využít několik sportovišť a moderní sportovní areál v místní základní škole. Zde jsme také navštívili děti ve školní družině, s kterými jsme se vydali na lanové centrum a mimo další aktivity mohli poměřit síly i ve fotbale.

A protože správný výlet se nesmí obejít bez pěší túry, vydali jsme se také na procházku po okolí.

Hlad a žízeň jsme zahnali v místní restauraci, kde jsme si pochutnali na výtečném obědě.

Výlet se nám vydařil a plni krásných a humorných zážitků jsme odjížděli domů. :)

Za 2. třídu Mgr. Kateřina Hrubá