Výlet 2. třídy do Opavy

Také v letošním školním roce byl na naší škole vyhlášen podzimní sběr papíru. I tentokrát se soutěžilo. Pravidla soutěže se osvědčila, tudíž opět mezi sebou soutěžily jednotlivé třídy podle celkového množství vysbíraného papíru a podle množství papíru v přepočtu na jednoho žáka. Za píli ve sběru papíru je pak vítězná třída odměněna ředitelským volnem na společný třídní výlet. V průběhu celé soutěže byla vedena evidence množství vysbíraného papíru.  A výsledek?  Nejvíce papíru nasbírali žáci 2. třídy. Odměnou nám byl výlet do Opavy. Cílem našeho výletu byla pohádka Anděl Páně 2 v Multikině Cinestar, kde děti zhlédly krásnou vánoční pohádku. Vydařila se nám také návštěva solné jeskyně, kde si mohly děti hrát a nakonec nechyběla ani relaxace na lehátku. Odměnou byla také návštěva vánoční trhů, kde jsme mohli ochutnat různé dobroty, koupit si ve stáncích vánoční ozdoby a podívat se na nový dřevěný betlém. Ráda bych poděkovala dětem a rodičům za velmi aktivní přístup ve sběru papíru, neboť jsme letos opět obhájili loňské vítězství. :)

Mgr. Kateřina Hrubá