VYHODNOCENÍ CELOROČNÍHO PROJEKTU ŠKOLNÍ DRUŽINY 2016-2017

Rok se s rokem sešel a opět je tu konec června a také konec školního roku. V pátek 23. 6. 2017 jsme ukončili celoroční projekt školní družiny s názvem „DĚTI BUDOUCNOSTI… ANEB ČÍM BUDU, AŽ VYROSTU.“

V letošním školním roce nás v družině navštívili zástupci těchto profesí - učitel, školník, hasič, stolař, zámečník, kadeřnice, zdravotní setra, poštovní pracovnice, kuchařka, policista. A jak probíhalo samotné vyhodnocování? Sedli jsme si všichni na terasu školní družiny
podle týmů, rozdali jsme si certifikáty, diplomy, snědli nanuky a sladké dobroty. Vedoucí
a zástupci projektu byli odměněni věcným dárkem. Všechny děti byly úspěšné, měly obrovskou snahu pracovat, portfolio měly vzorně a krásně vedené. Vítězem se pak stala všechna děvčata, která měla celkovou práci hodnocenou na 1*. Vedoucím, zástupcům a všem dětem projektu moc děkuji za skvěle provedenou práci!

Děti, přeji vám krásné, slunečné, pohodové a ničím nerušené prázdniny…

Ester Medková, DiS., vedoucí vychovatelka školní družiny