Vánoční jarmark aneb Jak chutnají Vánoce na Základní škole v Sudicích

V neděli 14. 12. 2014 se v naší škole uskutečnil již tradiční a mezi veřejností, žáky, učiteli tolik oblíbený „VÁNOČNÍ JARMARK“. Celé odpoledne se odehrávalo v poklidné, přátelské a předvánoční atmosféře. K celkové pohodě a radosti nás všech přispěl především pestrý program, který si pro nás připravily děti z mateřské a základní školy. Pásmo písniček, básniček, scének a vtipů – to vše mohl vidět každý, kdo jarmark navštívil. Po vystoupení dětí se pro veřejnost otevřel školní vánoční trh, kde si všichni návštěvníci mohli zakoupit nejrůznější vánoční předměty, které vlastnoručně vyrobili žáci prvního a druhého stupně. Poděkování rovněž patří rodičům našich žáků, kteří je při výrobě vánočních předmětů podporovali. Mezi nabízeným vánočním zbožím jsme mohli najít adventní věnce, vánoční svícny, keramiku, vánoční stromečky, andělíčky a spoustu dalších velmi krásných a originálních výrobků. V tělocvičně, kde se celý jarmark odehrával, se také vinula neodolatelná vůně perníčků. Během celé akce nechyběla možnost občerstvení a příjemného posezení s přáteli u kávy, čaje nebo oblíbeného „svařáčku“. Doufáme, že se Vám tato předvánoční akce líbila a správně Vás naladila na blížící se vánoční svátky.

Šťastné a veselé Vánoce, spoustu dárků pod stromečkem a hodně štěstí do nového roku 2015 Vám všem přeje Mgr. Ivana Kobzová a kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Sudice.