Vánoční florbalový turnaj

Poslední dny před vánočními prázdninami byly na naší škole zaměřeny sportovně. Ve dnech 16. a 17. 12. 2015 se konal 1. ročník vánočního florbalového turnaje mezi žáky 1. stupně. Hrálo se ve dvou kategoriích. V I. kategorii soutěžili žáci 1. a 2. třídy, v II. kategorii žáci 3., 4. a 5. třídy. Všechna utkání se hrála formou skupiny každý s každým. Pro nejlepší týmy byly připraveny sladké odměny, oceněni byli také nejlepší hráči a nejlepší hráčky turnaje.Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník.

Výsledky:

I. kategorie

1. místo - Vojtěch Chovanec, Dominik Nevřela, Antonín Halfar, Eliška Vaníčková

2. místo - Lenka Hluchníková, Mikuláš Prasek, Prokop Ševčík, Eva Kryštofová

3. místo - Michal Mrva, Robin Hrušťák, Matěj Švan, Lillian van der Laan

Nejlepší hráč turnaje: Antonín Halfar

Nejlepší hráčka turnaje: Ester Pačková

II. kategorie

1. místo - Tereza Hluchníková, Ondřej Býma, Martin Riemel, Jan Boček, Tereza Langová

2. místo - Štěpán Mac, Vojtěch Hanták, Monika Svobodová, Ivo Harazim, Eliška Lasáková

3. místo - Samuel Jaglarz, Tereza Hartmannová, Jan van der Laan, Ondřej Kašný, Natálie Nevřelová

Nejlepší hráč turnaje: Jan Boček