Turnaj v minitenise

Dne 7. 6. proběhl na naší škole turnaj v minitenise. Účast byla hojná, své síly změřilo 20 dětí z prvního stupně. Děti byly rozděleny do čtyř základních skupin po pěti, někdy dokonce po šesti. Ve skupinách hrály každé s každým na jeden set do 10 bodů. Z každé skupiny pak postoupily dvě děti do vítězného vyřazovacího pavouka. Počasí nám přálo, a tak se veškerá utkání odehrála na venkovním kurtu. Turnaje se zúčastnil i jeden chlapec z Kobeřic, který také trénuje v naší tenisové škole.

Na krásném čtvrtém místě se umístila, jako jediná z děvčat, Michaela Švanová (3. třída). Na třetím místě skončil Josef Halfar (1. třída), druhé místo obsadil Mikuláš Prasek (3. třída) a konečně na prvním místě skončil velmi talentovaný Antonín Halfar (3. třída).

Celkově se turnajový den velice vydařil a doufáme, že i příští rok bude účast na turnaji vysoká. Děti si za vítězství odnesly medaili, diplom a něco sladkého na zub. Také ostatní děti neodešly z prázdnou. Sladká odměna leckomu spravila jejich zklamaný výraz. :) Dětem, které zvítězily, ještě jednou gratulujeme a těm kterým to letos nevyšlo, přejeme mnoho úspěchu při dalším hraní.

Mgr. Veronika Truparová