Sportovní odpoledne v Háji ve Slezsku – 2. třída

Letos jsme již po čtvrté navštívili děti ze základní školy v Háji ve Slezsku. Spolupráce mezi těmito školami funguje čtvrtým rokem, proto jsme tentokrát v zastoupení 2. třídy přijeli poměřit síly v rychlosti a obratnosti se stejně starými dětmi. Nejvíce jsme se však těšili na fotbalový mač a vybíjenou mezi oběma týmy. V soutěži družstev zpočátku vedly děti z Háje ve Slezsku, fotbalovým utkáním jsme však jejich náskok stáhly a vyrovnané skóre celého zápasu rozhodly až závěrečné penalty. Vyhráli jsme!!! :)

Celému sportovnímu odpoledni předcházela návštěva soukromého muzea historických vozidel a motocyklů, pobyt na dětském hřišti v Dohnálkově parku a také výtečný oběd ve školní jídelně.

Základní škole v Háji ve Slezsku děkujeme za spolupráci a dětem za příjemně prožité sportovní odpoledne.J Všichni jsme se skvěle bavili a těšíme se příští rok.

Mgr. Kateřina Hrubá