LENKA HANUSCHOVÁ  PRVNÍ V OKRESE OPAVA V SOUTĚŽI V ANGLICKÉM JAZYCE

Naše žákyně 7. třídy  Lenka Hanuschová  zvítězila v konkurenci dalších 24 žáků z okresu Opava. Žáci soutěžili v Opavě dne 26. 2. 2015 v zajímavé soutěži v angličtině. V kategorii mladších žáků na vyšším stupni ZŠ Lenka předvedla své jazykové dovednosti a znalosti před porotou. V testu z gramatiky a znalosti slov, stejně tak jako v ústní části, obdržela nejvíce bodů ze všech a zvítězila.  V kategorii starších žáků reprezentoval naši školu žák 8. třídy Daniel Šušolík, který obsadil rovněž pěkné 6. místo.

Jsme malá škola, avšak máme nadané a šikovné žáky, kteří se dokáží úspěšně srovnat se svými vrstevníky z okolních škol.

Lence k jejímu vítězství gratulujeme a věříme, že si tuto zkušenost a úspěch ponese dále do života a bude se chtít v cizím jazyce stále zdokonalovat.

Její úspěch nás všechny moc potěšil.  Blahopřejeme, Lenko!!!

lic. Petra Ratajová