Společné setkání ve škole v Kietrzu

Pozvání na závěrečné setkání a ukončení projektu „Hostinec přátelství“,  který probíhal již v r. 2013, nás sice trochu překvapilo, ale to jsme netušili, jak příjemné dopoledne v „Szkołe podstawowej imJana Pawła II w Kietrzu“ strávíme. Společného setkání s polskými vrstevníky se ve středu 1. června 2016 zúčastnilo 17 žáků naší VI. třídy společně s třídním učitelem Mgr. Ondřejem Pekárkem a paní ředitelkou Mgr. Ivanou Kobzovou. Naši polští přátelé byli pozorní hostitelé, čekal nás bohatý program, tančilo se, zpívalo, sportovalo a na závěr dokonce grilovalo. Společná fotografie  udělala definitivní tečku za celým projektem. Vraceli jsme se do Sudic v dobré náladě a plni nových dojmů a zážitků. Brzy se opět setkáme, protože paní ředitelka Mgr. Barbara Jabłońska  s potěšením přijala pozvání na podzimní florbalový turnaj v naší škole.

Mgr. Ivana Kobzová