„ŠKOLNÍ DRUŽINA HLEDÁ TALENT 2018/2019“

Jednou za měsíc si ukážeme jeden talent, který nám představí určitý tým. Oblasti talentu se budou týkat hudebního, tanečního, sportovního, výtvarného a uměleckého směru. Tým nás s daným talentovým směrem seznámí, popíše a ukáže nám, co umí, v čem vyniká, co všechno potřebuje k danému sportu, hudbě, tanci, výtvarnému umění a popřípadě nás sportu, hudbě, tanci, kresbě naučí. :)

 

PROSINCOVÝ PROJEKT – TÝM III.

TENIS

Prosinec není zrovna ideálním tenisovým počasím… Ovšem nám to ve školní družině vůbec nevadilo, využili jsme totiž naší nové tělocvičny a připravili jsme si náš „tenisový projekt“. A proč právě tenis? Protože někteří z nás ještě nedávno aktivně chodili do tenisového kroužku, který nás velice bavil. Vedl ho pan učitel Mgr. Michal Kunický. Ten se také rád v úterý 18. prosince 2018 našeho projektu ujal jako „náš trenér“. Hráli jsme klasický tenis přes síť a tím jsme ukázali ostatním dětem, jak se vlastně tenis hraje a jak fyzicky je to náročný sport.  Kdo chtěl, mohl si poté vzít do ruky tenisovou raketu a vyzkoušet si pár tenisových úderů. Zájem byl obrovský… Tak se třeba zase brzy tenisový kroužek otevře…

Náš tým se skládal z následujících členů – Martin Komárek, Lukáš Obrusnik, Dominik Pavlovič, Martin Riemel – omluven pro nepřítomnost, Denis Pavlovič, Tomáš Komárek, Jan Stříbný.

V porotě opět zasedla paní uklízečka Edita Baránková, pan učitel Mgr. Michal Kunický
a naše kamarádka z deváté třídy Klára Michalíková :)

Martin Komárek, žák 5. třídy

Ester Medková, DiS.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

 


 


 

 

  

  

  

TOPlist