„ŠKOLNÍ DRUŽINA HLEDÁ TALENT 2018/2019“

Jednou za měsíc si ukážeme jeden talent, který nám představí určitý tým. Oblasti talentu se budou týkat hudebního, tanečního, sportovního, výtvarného a uměleckého směru. Tým nás s daným talentovým směrem seznámí, popíše a ukáže nám, co umí, v čem vyniká, co všechno potřebuje k danému sportu, hudbě, tanci, výtvarnému umění a popřípadě nás sportu, hudbě, tanci, kresbě naučí :).

ŘÍJNOVÝ PROJEKT – TÝM I.

TANEC

Letošní projekt se týká talentu. Naše skupina ráda tančí, a proto jsme si vybrali tanec. Dance tanec byl na písničku od Timbera. Našli jsme si ji na YouTube. Náš tým se skládal z následujících členů - Eliška Vaníčková, Michaela Švanová, Matěj Švan, Lucie Vaníčková, Eliška Halfarová. Projekt jsme připravovali necelých čtrnáct dní. Po představení našeho projektu jsme přešli k tanci. Poté přišel čas na zábavu, kdy se také ostatní děti učily různé taneční kreace. V porotě zasedla paní uklízečka Edita Baránková, paní učitelka Mgr. Kateřina Hrubá a naše kamarádka z deváté třídy Klárka Michalíková. Hostem byla naše milá paní ředitelka Mgr. Ivana Kobzová. No a jak to dopadlo…? To prozradíme v červnu. Body jsou každopádně řádně sečteny.

Eliška Vaníčková, Michaela Švanová, žákyně 5. třídy

Ester Medková, DiS.