„ŠKOLNÍ DRUŽINA HLEDÁ TALENT 2018/2019“

Jednou za měsíc si ukážeme jeden talent, který nám představí určitý tým. Oblasti talentu se budou týkat hudebního, tanečního, sportovního, výtvarného a uměleckého směru. Tým nás s daným talentovým směrem seznámí, popíše a ukáže nám, co umí, v čem vyniká, co všechno potřebuje k danému sportu, hudbě, tanci, výtvarnému umění a popřípadě nás sportu, hudbě, tanci, kresbě naučí. :)

LEDNOVÝ PROJEKT – TÝM IV.

DIVADLO

24. ledna jsme dětem ve školní družině zahráli divadlo s názvem „Pohádka o Karkulce a dědečkovi“. Vedoucím týmu byl Vojtěch Chovanec, který hrál jednu z hlavních postav. Společně s ním hráli také Martin Stanke a Lenka Hluchníková. Loutkové divadlo jsme připravovali týden. Pohádka byla o Karkulce, dědečkovi, babičce a čtyřech bratrech. Děj pohádky nebyl úplně klasický, jak jsme u pohádek zvyklí, byl trošku jiný a zároveň veselý a velmi vtipný. Myslíme si, že se pohádka všem velice líbila, protože herci byli odměněni velkým potleskem. :)

V porotě opět zasedla paní uklízečka Edita Baránková, paní učitelka Mgr. Kateřina Hrubá
a naše kamarádka z deváté třídy Markéta Obrusniková. :)