„ŠKOLNÍ DRUŽINA HLEDÁ TALENT 2018/2019“

Jednou za měsíc si ukážeme jeden talent, který nám představí určitý tým. Oblasti talentu se budou týkat hudebního, tanečního, sportovního, výtvarného a uměleckého směru. Tým nás s daným talentovým směrem seznámí, popíše a ukáže nám, co umí, v čem vyniká, co všechno potřebuje k danému sportu, hudbě, tanci, výtvarnému umění a popřípadě nás sportu, hudbě, tanci, kresbě naučí. :)

KVĚTNOVÝ PROJEKT – TÝM IV.   DIVADLO

9. května jsme dětem ve školní družině zahráli divadelní představení s názvem „Divadélko sta let“ a pohádku s názvem „Sedm neposlušných kůzlátek“. Hlavními režiséry byli Vojtěch Chovanec společně s Martinem Stankem.

Děj pohádky byl veselý a sklidil velký potlesk. :)

V porotě opět zasedla paní uklízečka Edita Baránková, paní vychovatelka Monika Fojtíková a naše kamarádka z deváté třídy Karolína Šromová. :)

Vojtěch Chovanec, žák 4. třídy

Ester Medková, DiS.