ROZLOUČENÍ S 1.TŘÍDOU

Zamykám, zamykám 1. třídu, pero, sešit i bílou křídu ...

Slavnostní rozloučení žáků s 1. třídou proběhlo v úterý 24. 6. 2014. Nejen básní Josefa Bruknera  Rozloučení jsme se chtěli rozloučit s proběhlým školním rokem. Našim prvním. Ze třídy se ozýval zpěv, pokřik dětí OLÉ, OLÉ, OLÉ, OLÉ ... VYHRAJEME, VYHRAJEME ... Po společném přípitku jsme se přesunuli do tělocvičny, kde nás čekalo fotbalové utkání mezi dětmi a rodiči.   Zápas to byl hodně napínavý, doprovázený fanděním a skvělou atmosférou. Celou dobu si oba týmy vedly znamenitě, ale děti přece jen nakonec vyhrály.

A jako na správné oslavě bouchalo i dětské šampaňské a nechyběly ani sladké dobroty, které nám napekla paní Barbora Pavlovičová, maminka našeho Dominika. Moc děkujeme.

Velké poděkování patří nejen dětem za celoroční píli a aktivitu ve vyučování, ale také rodičům, kteří celé odpoledne vytvářeli příjemné prostředí a hezkou atmosféru.

Pěkné prázdniny a za rok na shledanou.

Mgr. Kateřina Hrubá.