Recitační soutěž

Dne 25. 1. 2017 proběhlo na naší základní škole v Sudicích školní kolo recitační soutěže. Žáci soutěžili ve třech kategoriích. V první kategorii soutěžili žáci první a druhé třídy. Z osmi soutěžících se na třetím místě umístila Anežka Nevřelová (1. třída), na druhém místě Dominik Nevřela (2. třída) a na prvním místě Josef Halfar (1. třída). Druhá kategorie byla zastoupena žáky třetí, čtvrté a páté třídy a to v počtu devatenácti soutěžících. První tři místa obsadili žáci 4. třídy.  Na třetím místě se umístil Dominik Hluchník, na druhém místě Martin Komárek a první místo vybojovala Tereza Hluchníková. Poslední kategorii tvořili žáci vyššího stupně, konkrétně žákyně šesté a deváté třídy. Zde se soutěže zúčastnily čtyři žákyně, z nichž třetí místo získala Tereza Ševčíková (6. třída), druhé místo Veronika Halfarová (9. třída) a první místo získala Ester Mrvová (6. třída). Žáci, kteří obsadili první dvě místa, postupují do okresního kola recitační soutěže v Kravařích, která se uskuteční 20. 2. 2017. Všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím přejeme mnoho štěstí v dalších kolech.

Mgr. Jolana Stříbná

OTEVŘIT FOTOGALERII