„PUZZLIÁDA naopak“

Druhé kolo „Puzzliády“ proběhlo v pondělí 4. 12. 2017 ve školní družině. Aby byla soutěž spravedlivá, paní vychovatelka všem dětem do dvojice vyrobila stejný počet „puzzlíků“ pro stejný obrázek. Po slepení „pohádkových puzzlíků“ na výkres se děti rozdělily do dvou týmů, kde soutěžily v „Puzzliádě naopak“. Děti měly za úkol poskládat dřevěné odřezky z kapra do obdélníkového tvaru, přičemž vnitřní část chyběla. Děti zprvu soutěž moc nechápaly, ale vše nakonec vyřešily a obrázek zdárně poskládaly. A kdo vlastně v „Puzzliádě naopak“ soutěžil? Lucie Vaníčková, Eliška Halfarová, Lillian van der Laan, Martin Riemel, Martin Komárek, Eliška Vaníčková, Matěj Švan, Michaela Švanová, Michael Kubný, Ondřej Lampa. Všem odvážným soutěžícím děkujeme a těšíme se na další ročník. :)

Ester Medková, DiS.