Puzzliáda

Všichni určitě víte, co je to puzzle… Klasickou logickou hru zná snad už úplně každý. Skládání puzzle je tvůrčí činnost, která rozvíjí logické myšlení. Z jednotlivých dílků, které do sebe musejí přesně zapadat, se složí potřebný tvar nebo obrazec. Svou trpělivost, bystrost a chuť vytvořit zajímavé dílo Josefa Lady dokázaly 20. listopadu na „Puzzliádě“ děti ze školní družiny. Do soutěžení se zapojila celá družina… Soutěžilo se ve dvou kategoriích. Všechny děti byly velice šikovné, avšak první může být vždy pouze jeden, resp. v tomto případě jedna dvojice z každé kategorie. A vítězné dvojice? Lucie Vaníčková s Veronikou Kubelovou a Michaela Švanová s Matějem Švanem. Vítězům patří VELKÁ GRATULACE!

Ester Medková, DiS.