Průvod broučků

V pátek 23. 10. 2015 se uskutečnil, jako každým rokem,  průvod broučků. Tentokrát je doprovázeli dva motýli Emanuelové a Maková panenka (Petr a Prokop Hartmannovi, Nela Býmová). Začátek průvodu byl u naší školy a školky, kde jsme se všichni sešli v hojném počtu. Spousta dětí s lucerničkami, maminky s kočárky, tatínci a také babičky. Průvodem nás také provázela hudba dětských písní z místního rozhlasu. Cílem naší cesty bylo fotbalové hřiště, kde nás čekala spousta  napečených koláčů od našich maminek. Na zahřátí dostaly děti čaj, pro dospělé byl připravený svařák a káva. Celou akcí nás doprovázela dobrá nálada a odměnou byla radost našich nejmenších.

Chtěla bych poděkovat maminkám za krásné kostýmy pro děti a napečení koláčů, obecnímu úřadu za hudbu, stolárně Zip a Konečný za zapůjčení budovy na hřišti, školní jídelně, restauraci u Džbánu, Hance Svobodové a Hance Bolacké a hlavně bych chtěla poděkovat všem, kteří nás přišli v tento den podpořit. Děkujeme.

Radka Malchárková