…barevné podzimní listí, obrázky a výrobky s podzimní tématikou zdobí také prostory naší školy.

Třídy a chodby se v průběhu září a října proměnily v barevnou podzimní galerii, kterou vytvořily děti pod vedením svých vyučujících. Školní družina pozvala na návštěvu skřítky Podzimníčky, které děti společně s rodiči doprovodily do školy na výstavu. Školní předzahrádku jsme také vyladili do podzimu a stále krásně kvete, pozemky po úspěšné sklizni rajčat, paprik, dýní a mrkví se ukládají k zimnímu spánku, máme poryto. Chlapci 6. a 7. tříd vysadili v okolí školy okrasné keře, které pokvetou na jaře a po náročné práci si odpočinou na terapeutickém chodníčku nebo vlastnoručně vyrobeném zahradním nábytku žáky 8. a 9. tříd.

Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli také svojí kreativitou k výzdobě školy a také těm, kteří nám pomohli o prázdninách s údržbou zahrádky a výsadbou ibišků. Těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Petra Poštulková, Mgr. Veronika Chovancová