Poděkování

Vánoční jarmark 2018 byl v duchu Josefa Lady, proto ve vestibulu školy byla vytvořena výstavka. A mohli jsme ji udělat jen díky pomoci ochotných lidí. Nejdříve bych chtěla poděkovat vedení ZŠ Strahovice za zapůjčení pece a postav. Výstavka by se neobešla bez krásných věcí, které zapůjčily spolupracovnice p. Pavla Němcová, Lucie Stuchlíková, Vlaďka Pekárková, Ester Medková, Edita Baránková, Veronika Chovancová, Petra Ratajová. Část věcí byla přivezena a zapůjčena z Dolního Benešova od p. Galambošové, Hartošové, Chřibkové a Vitáskové. Nesmíme zapomenout na ochotu paní Lasákové, Hartmannové, Hrušťákové, Latkové, Halfarové, Dostálové. Na poslední chvíli nám půjčil sáně Ondra Kašný.   Největší dík patří rodičům Ivoše Harazima, kteří zapůjčili  kolo od vozu, z kterého jsme udělali velký adventní věnec.

Byl vytvořen i koutek s knihami Josefa Lady a s vánočními tradicemi. Výstavka byla doplněna obrázky pana Lady a obrázky, které namalovali žáci 3. třídy. Ti také ozdobili stromek, jak tomu bylo kdysi – ořechy, andílky a ozdobami z hoblin.

Děkuji všem, kteří se zapojili a zapůjčili věci do školy, abychom našim dětem ukázali i něco málo z historie, z které bychom se mohli a měli poučit.

Mgr. Jaroslava Ratajová

OTEVŘÍT FOTOGALERII


 


 

 

  

  

  

TOPlist