Pasování předškoláků v MŠ

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme se sešli na fotbalovém hřišti, abychom se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky, kteří po prázdninách nastoupí do 1. třídy. A také proto, aby děti složily zkoušku odvahy tím, že splní úkoly a najdou poklad, tentokrát v indiánském stylu. Slavnostně ustrojení předškoláci vykouřili dýmku míru, vypili indiánský mok a pak mohli plnit úkoly. Indiánský pozdrav, krocení divokých koní, střelba do terče, vázání tkaniček, hod sekerou, ještě jsme si vyrobili indiánský lapač snů. A pak nastalo hledání pokladu. Nebylo to lehké, mohl být ukrytý kdekoliv. Ale naši šikovní indiáni si poradili a poklad po chvilce objevili. Dárky bylo třeba hned vyzkoušet.

Děkujeme rodičům a dětem za krásné překvapení – srdcový dort a velký lapač snů s fotkami předškoláků pro nás p. učitelky.

Radka Malchárková