Pasování předškoláků

S dětmi jsme se vydali na dovolenou  na ostrov Havaj, který leží v Tichém oceánu. Hned při příletu se děti musely naučit havajský pozdrav „Aloha.“ Předškoláci , kteří chtěli být na havajském ostrově  pasování na školáky, museli splnit následující úkoly . Navlékání korálků (věnec), psaní jména do písku, tancování, podlézání tyčí a shazování kokosu. Za splnění úkolů jsme si společně připili havajským drinkem.  Všechny děti tyto úkoly splnily a byly pasovány na školáky.  Za odměnu dostaly trička a tašku s překvapením uvnitř. Tím ale naše pasování neskončilo. Po příletu z krásného ostrova jsme se přemístili na fotbalové hřiště a opekli jsme si špekáčky.  Děti měly pro nás připravené milé překvapení – obraz, na kterém se samy podílely a velikánský dort. Sami se podívejte na tu nádheru. Děkujeme a předškolákům přejeme spoustu nových zážitků ve škole.

Radka Malchárková