Nový školní rok 2015/2016 zahájen

Začala škola, období prázdnin je pryč. Někdo se do školy těšil, někdo do ní vcházel s obavami, co ho v novém školním roce čeká. Brzké vstávání, spousta povinností…ale škola, to jsou především také kamarádi a nové zážitky. To vše čeká hlavně na naše nejmenší prvňáčky, kteří 1. září 2015 prožili svůj velký den. Žádný strach a nervozita, naopak, úsměvy, kornouty plné cukrovinek a hurááá do školy. V letošním školním roce nastoupilo na naši školu 11 prvňáčků, které stejně jako jejich rodiče a ostatní žáky přivítala paní ředitelka. Následně byl dětem představen pedagogický sbor. Poté všechny přítomné pozdravili a všem žákům do jejich školních let hodně úspěchů popřáli starostové obcí Sudice, Třebomi a Rohova. K přítomným také promluvil pan farář Mgr. Jacek Janusz Domański. Věříme, že se u nás bude dětem líbit, že se našim učitelům podaří rozvíjet jejich talent a vy rodiče budete spokojeni s jejich prací. Přejeme všem žákům, pedagogům, zaměstnancům školy, ale také rodičům - hodně štěstí a úspěchů v životě pracovním i osobním, ať je tento školní rok pro všechny rokem šťastným a úspěšným.