Znovu do lavic aneb… Nový školní rok 2016/2017 zahájen

Letní paprsky stále ještě pálí, prázdniny už jsou ale v dáli… 1. září 2016 otevřela Základní škola a Mateřská škola v Sudicích svou další kapitolu. Již kolem 7.30 hodin se u školy začali scházet první „nedočkavci“ se svými rodiči. A že jich tentokrát bylo. Do první třídy naší školy nastoupilo hned 16 nadšených a zajisté šikovných dětí, které stejně jako jejich rodiče a ostatní žáky přivítala v tělocvičně školy paní ředitelka. Dětem byl následně představen pedagogický sbor. Všechny přítomné poté pozdravili a všem žákům i učitelům hodně štěstí a úspěchů popřáli starostové obcí Sudice a Třebomi. K dětem také promluvil pan farář Mgr. Jacek Janusz Domański. Období povinností, brzkého vstávání, ale i radostí a nových zážitků je tady. Začala škola a naši prvňáčci mají za sebou svůj velký den. Věříme, že se u nás bude dětem líbit, že se našim učitelům podaří rozvíjet jejich talent. Přejeme všem žákům, pedagogům, zaměstnancům školy, ale také rodičům - hodně štěstí a úspěchů v životě pracovním i osobním, ať je tento školní rok pro všechny rokem šťastným a úspěšným.

Mgr. Michal Kunický