Nejzajímavější litr, nejzajímavější kilogram

Už v 1.třídě jsme se seznámili s nejpoužívanějšími jednotkami litrem a kilogramem.

Hravou a soutěživou formou si děti vzájemně předvedly jednotky,které je budou provázet celý život.

Názvy výrobků jsou opravdu originální, přesvědčte se sami.

Ručně nasbíraná rosa, Kouzelná autíčka, Šmoulezní lektvar, Lektvar radosti, Živá voda, Mořský čaj, Zázračná semínka, Kousek nebe, Diamantové slzy princezen, Nápoj lásky, Cesta do pravěku, Nerozpustitelný sníh, Nápoj smrti, Písek nesmrtelnosti, Sáčky hodnosti, Vitamínová bomba, Štěňátka omámení, Lásky z moře, Zlobivé panenky, Sluneční svit, Bonbóny rychlosti, Krokodýlí slzy, Mořské oči, Plastelína co jí děti, Elixír lásky, Šťáva z rybích šupin, Jeden litr rohovského moře, Dračí zuby, čertí krev, Kameny vládce, Kameny sopky, Tyranosouří vejce, Kemeny neštěstí, Hrkací princezna, Sluneční paprsky, Černá smůla, Šťáva radosti, Šťáva smůly, Kouzelná duha, Žlutý lektvar, Sbíráme víčka, Truhla pokladů, Černočerná tma, Zlatá cihla, Dary lesy, Vývar z čertova kotle, Kouzelné kameny, Kameny z jezera, Modrý pramen, Nová zábavná hra pro Popelku, Kouzelné žampióny, Jídlo pro ptáčky,....

Přineslo se celkem 96 jednotek

O tři místa se rozdělili nejvytrvalejší.

1. místo Gabriela Slaninová - přinesla  25 jednotek

2. místo Prokop Ševčík  - donesl 19 jednotek