Návštěva z Polska
Ve středu 27. 05. 2015 jsme ve škole přivítali vzácnou návštěvu z Polska. Navštívit nás přijely studentky 3. ročníku Instytutu Studiów Edukacyjnych v Raciborzu společně se svými učiteli prof. Dr. hab. Gabriela Kapica a prof. Dr. hab. Marian Kapica. Naši polští hosté si se zájmem prohlédli prostory základní i mateřské školy. Budoucí učitelky se zajímaly o české školství jako takové i konkrétní podmínky vzdělávání v naší škole, zúčastnily se ukázkových hodin ve třídách na 1. stupni. Celé dopoledne se neslo v přátelské atmosféře, jazyková bariéra byla díky výborné znalosti češtiny manželů Kapicových minimální. Závěrem jsme obdrželi srdečné pozvání do Instytutu Studiów Edukacyjnych v Raciborzu a společná fotografie vytvořila milou tečku za tímto česko-polským setkáním.

Mgr. Ivana Kobzová