Návštěva MŠ ve škole

Dne 22. 3. a 29. 3. 2017 jsme s dětmi navštívili naší základní školu. Prohlédli jsme si šatnu, kde se školáci převlékají, než jdou do své třídy. Školní družina se našim dětem nejvíce líbila - hlavně stolní fotbal J. A nakonec jsme navštívili první třídu. Paní asistentka Pavla hrála na kytaru a společně s dětmi si zazpívala písničku. Děti ze školky si vyzkoušely, jak se sedí v lavici. Paní učitelka Jaroslava z 1. třídy si pro děti připravila hru na interaktivní tabuli, kde hledaly rozdíly mezi panáčky a za správnou odpověď získaly kytičku. Všechny děti napočítaly do 10 a zopakovaly si geometrické tvary. V tělocviku si všichni spolu zacvičili a zasoutěžili. Děkujeme základní škole za pozvání :).

Radka Malchárková