Najdi si svou kešku

V úterý 20. 9. 2016 se dva týmy naší školy zúčastnily soutěže „Najdi si svou kešku“. Tuto soutěž si pro základní školy přichystala Střední průmyslová škola stavební v Opavě. Závod probíhal v Městských sadech a úkolem bylo najít všechny kešky pomocí navigace Garmin, splnit tři úkoly a na závěr vyplnit kvíz, který byl zaměřen na otázky z geodezie a zeměpisu. Tým „FARMÁŘI“ ve složení Tomáš Boček, Jiří Kretek, Vojtěch Kryštof a Martin Slanina obsadili krásné 12. místo z 25 týmů. Druhý tým „DEVÍTKA SUDICE“ reprezentovali žáci Veronika Halfarová, Magdaléna Hantáková, Dominika Strnisková, Marek Pekárek a Jan Lasák.  Tomuto týmu se závod také povedl a obsadili pěkné 14 místo. Na závěr musíme poděkovat organizátorům této soutěže, protože závod i občerstvení bylo parádní a poděkování si zaslouží i naši skvělí žáci, kteří reprezentovali školu v této soutěži.