Mikulášský florbalový turnaj v Sudicích

V pátek 2. 12. 2016 se nám podařilo uspořádat Mikulášský florbalový turnaj určený žákům vyššího stupně. Turnaje se zúčastnily základní školy z nedalekého okolí a to ZŠ Chuchelná, Píšť a ZŠ Kietrz. Hrálo se systémem každý s každým na 2 x 12 minut. Cílem tohoto turnaje bylo, aby si žáci pořádně zahráli, pobavili se a třeba se i porovnali s ostatními školami v okolí. Vítězem turnaje se stala ZŠ Píšť. Na krásném druhém místě se umístila ZŠ Sudice. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Vojtěch Kryštof.

Naší školu reprezentovali tito chlapci:

Vojtěch Kryštof, Marek Pekárek, Tomáš Boček, Jakub Mrovec, Matěj Murcek, Jakub Kupec, Dominik Malchárek, Jan Boček a Jan Nevřela.

Za základní školu Kietrz si zahráli také někteří naši žáci a to: David Kubný, Ondřej Halfar a Jan Lasák.

Všichni tito jmenovaní žáci podali fantastické výkony a je jen škoda, že se nám nepodařilo obsadit první místo. Klukům děkujeme jak za reprezentaci školy, tak za pomoc při přípravě hřiště a všeho kolem tohoto turnaje.

Také děkujeme všem zúčastněným, že přijali naše pozvání a dorazili na tento turnaj.

Zápasy našeho týmu:

ZŠ SUDICE   X  ZŠ CHUCHELNÁ               6:2