„Maškarní řádění v družině aneb… Odpoledne plné hvězd“

Děti školní družiny se v pátek 23. února 2018 převlékly do hvězdných kostýmů a přišly se pobavit, zatančit a zasoutěžit si. Maškarním odpolednem provázela žákyně 5. třídy Tereza Hluchníková, která měla spolu s paní vychovatelkou připravený pestrý a velmi zajímavý program. Maškarním plesem zněla diskotéková hudba, o kterou se postarali naši známí DJové Michal Mrva, Martin Komárek, Antonín Halfar, Ondřej Lampa a Lukáš Obrusnik. Zahráli a zatančili jsme si s putujícím kloboukem, kolující obálkou nebo oblíbenými balónky, kreslili jsme vtipné karikatury. Samozřejmě nechyběla ani nejoblíbenější hra – židličkovaná.

Děkujeme všem dětem za příjemně strávené páteční odpoledne a těšíme se na další diskotéku.

Ester Medková, DiS.