Dětský maškarní ples aneb… V družině je jako v pohádce

1. února 2016 si naše družina připravila pro všechny děti již osmý ročník maškarního plesu.  Děti přišly v neuvěřitelně pestrých, zajímavých, nápaditých a krásných maskách. Maškarní ples zahájilo představení všech masek. Moderování se ujala paní vychovatelka Ester. Kromě tancování a her si mohly děti i zasoutěžit. Soutěže ,,Nešikovná ručička“, ,,Kdo má větší chodidlo“ a ,,Kdo nejdříve vypije hrníček čaje stéblem“ děti pobavily, ale úplně největší nadšení zavládlo při Židličkované“. Tato hra děti natolik zaujala, že se musela opakovat minimálně třikrát. Výherci soutěží byli odměněni sladkostí. Děti si první únorové pondělí náramně užily, zasmály se a pobavily. Děkuji rodičům za nápadité a pestré masky a dětem za příjemný den. :)

Ester Medková, DiS.