Maškarní ples školní družiny

V pátek 24. února 2017 se školní družina převlékla do krásných kostýmů a masek.
Vše vypuklo v 13.00 hodin odpoledne. Děti si daly na maskách opravdu záležet a vybrat tu nejlepší – to byl úkol naprosto neřešitelný. Na maškarním plese se tak potkali například oblíbený Mrazík s Ivánkem, nechyběla ani Ledová královna, fotbalisté, princezny a jiné velmi zajímavé a zcela originální pohádkové bytosti. Všechny děti se doslova vrhly do víru nejrůznějších her a tance. O muziku se celé odpoledne staraly zkušené dýdžejky – DJ Ester Medková a DJ Kateřina Hrubá. Největším zážitkem byla pro všechny děti tombola, která byla výjimečná tím, že v ní každý něco vyhrál, takže spokojeni byli nakonec všichni.
Všem dětem moc děkujeme za krásné páteční odpoledne a rodičům za občerstvení a pomoc při výrobě nápaditých masek…:)

Ester Medková, DiS., vedoucí vychovatelka školní družiny