MAŠKARNÍ  PLES  2016

Tak se nám rok s rokem sešel a znovu nastala sezona plesů a bálů. Na svůj tradiční Maškarní bál se každý rok těší i naše děti. Ten letošní se konal 16. 1. v místní tělocvičně. Organizace a přípravy se ujalo sdružení rodičů STROM a ZŠ a MŠ Sudice. Vše propuklo ve 14hodin. Sešlo se nám asi 50 masek všeho druhu, rodiče i děti si dali záležet. A jak se děti bavily? Tancovaly při hudbě DJ MARKA. S velikou chutí se zúčastňovaly všech připravených soutěží a her. Největší úspěch a nadšení určitě vzbudily soutěže, při kterých soutěžili rodiče proti dětem. Opravdu se vyplatí zvednout rodiče ze židlí a připravit tak dětem nezapomenutelné zážitky. Děti byly neúnavné, bylo jich všude plno, ale naštěstí bylo dobře postaráno i o občerstvení a každá unavená maska, kluk či holka, každý účastník našeho plesu se tak mohl osvěžit jídlem i pitím, teplým i studeným. Vrcholem večera, kterého se děti nemohly dočkat, byla jistě také bohatá tombola. Dík tedy patří všem, kteří do tomboly přispěli a zvětšili tak dětem šanci na výhru. Pokračovala volná zábava při hudbě za vydatné pomoci veselých klaunů. Věříme, že každé dítě odcházelo domů zdravě unavené, ale plné zážitků a spokojené.