Maškarní ples v Sudicích

Tradiční dětský maškarní ples uspořádal sdružení STROM spolu se Základní a Mateřskou  školou  v neděli 4. 2. 2018.  Celá akce odstartovala úderem 14. hodiny ve školní tělocvičně, kterou paní učitelky a žáci nazdobili překrásnými obrázky, které samy děti namalovaly.

O zábavný program se postarali Klauni z Balónkova. Pro děti si připravili spoustu zajímavých soutěží až do podvečerních hodin. Taneční parket byl po celou dobu plesu zaplněn bavícími se maskami, ale i jejich doprovodem. Nechyběla ani bohatá tombola jak pro děti, tak i pro dospělé.

Předškoláci, školáci, ale i ti nejmenší, všichni byli k nepoznání díky převleku, který jim pro tuto příležitost zakoupily nebo ušily maminky. Po parketu se proháněly víly, spidermani, princezny a spousta dalších pěkných masek.

Radka Malchárková