Již tradičně se na naší škole konal Maškarní ples pro děti.

V sobotu 28. ledna 2017 se děti naší Základní a Mateřské školy převlékly do krásných kostýmů a přišly společně s rodiči a prarodiči na Maškarní ples, který pořádalo sdružení rodičů STROM. Maškarním odpolednem děti provázeli klauni, kteří pro ně měli nachystánu spoustu soutěží a her. Všechny masky se nám představily, nechyběly princezny, Karkulky, berušky, víly, Elsy z Ledového království, zdravotní sestřičky, přišli také čerti, vojáci, hasiči, piráti, čarodějové, stavebnice Lego aj.  Všechny masky byly oceněny malou odměnou.  Celým plesem nás provázela dětská diskotéková hudba, při které  si zatancovali všichni přítomní. Malí i velcí se mohli občerstvit bohatou nabídkou v připraveném bufetu. Na závěr nás čekalo losování dětské i dospělácké tomboly, ve kterých byla přichystána spousta hodnotných cen. Děkujeme pořadatelům za příjemně strávené sobotní odpoledne a těšíme se na viděnou na dalším Maškarním plese.

Mgr. Petra Poštulková