Maminkám k svátku.

Maminkám patří nejen náš obdiv, ale také druhá květnová neděle, kdy se slaví Den matek. Ani letos děti mateřské a základní školy nezahálely a úterý 15. května 2018 proměnily v oslavu jejich svátku. Přítomné maminky obdarovaly více než půlhodinovým vystoupením, v jehož průběhu zazněly písničky a básničky o maminkách, hra na flétnu, na své si přišli vyznavači tanečních vystoupení a nechyběly ani vtipné scénky. K vidění byla také přehlídka účesů, při které se nejedné mamince zaleskla slza hrdosti v očích. O trendy dívčí a chlapecké účesy se postarala šikovná kadeřnice, paní Monika Macová, které moc děkujeme.

Odměnou nám byla hojná účast maminek, babiček a ostatních diváků a věříme, že pomyslná kytička v podobě kulturního vystoupení a připraveného dárečku, maminky potěšila. Za připravená vystoupení patří dětem velká pochvala.

Mgr. Kateřina Hrubá