Jablíčkový den 2. třídy

Jak už název napovídá, celý vyučovací den děti provázely aktivity spojené s plody naší zahrady, sladkými jablíčky. Nejen výborné a voňavé pochoutky z jablek, které dětem pomohly připravit maminky, ale také jablíčkové počítání, plnění a psaní jablíčkových úkolů, zpěv jablíčkových písní a tanec mazurky nám zpestřilo vyučování. Přitom všem jsme celé dopoledne ochutnávali štrúdly, buchty, křížaly, jablečný džus a mošt. Celý projektový den se povedl a už teď se těšíme na další netradiční vyučování.

Chtěla bych moc poděkovat všem maminkám, které se podílely na přípravě a přispěly tak k příjemně strávenému dni.

Při této příležitosti bych také chtěla ocenit výbornou spolupráci s rodiči žáků 2. třídy, ochotu podílet se na veškerých aktivitách a vzájemnou milou komunikaci.

Třídní učitelka Mgr. Kateřina Hrubá