INFORMA 2014

Ve čtvrtek 6. listopadu 2014 se žáci 9. třídy Základní školy v Sudicích zúčastnili „INFORMY 2014“, prezentační výstavy středních škol okresu Opava. Celá tato akce, která je pro vycházející žáky velmi přínosná a zajímavá, se konala v prostorách Střední školy technické v Opavě. „INFORMA 2014“ byla určena všem „deváťákům“, kteří momentálně stojí před důležitou otázkou týkající se správného výběru dalšího studia a budoucího povolání. Doufáme tedy, že tato akce pomohla všem našim žákům nalézt odpověď na stále se opakující otázku – „Kam na střední…?“

Mgr. Michal Kunický