Indiánský dětský den - 3. 6. 2019

V sobotu 3. 6. 2019 se na místním hřišti konal Indiánský dětský den. Odpoledne jsme zahájili vystoupením dětí ze školní družiny a mateřské školy. Pro děti byly nachystané různé úkoly a soutěže - výroba indiánského náhrdelníku, lov bizona, krocení mustanga, házení sekerou, rýžování zlata, stezka odvahy, skládání puzzlí. Za splnění úkolů všechny děti dostaly balíček a na osvěžení nanuk, připraven byl i fotokoutek, kde se mohly vyfotit. Dále byl pro ně připravený skákací hrad, vodní fotbal, gymnastická plocha, prohlídka hasičského zásahového vozu s projížďkou a oblíbená atrakce - dovádění v pěně, kterou si připravili místní hasiči. Celé odpoledne se neslo v pohodové atmosféře. K večeru byla vyhlášená dětská tombola.

Velký dík patří všem, kteří se na přípravě této akce podíleli, i všem indiánům :-)

Radka Malchárková