„HRY BEZ HRANIC ŠKOLNÍCH DRUŽIN“

V pondělí 9. 4. 2018 se naše školní družina zúčastnila „Her bez hranic“, což je zábavná a sportovní soutěž pro odvážné děti ze školních družin. Soutěž se konala v Kravařích a naši školu reprezentovalo jedenáctičlenné družstvo, které bylo složeno z řad žáků 1. až 4. třídy.

Děti byly natolik natěšené, že vůbec netušily, co je v samotném závěru čeká. Ale nebudeme předbíhat a začneme od začátku…

Každé družstvo mělo za úkol připravit si u představení své školy svůj bojovný pokřik. Tím jsme také zahájili naši první sportovní olympiádu. Soutěžilo se v počtu 10 žáků, 1 žák byl náhradník, kterého jsme pravidelně po jednotlivých soutěžích střídali, ať se dostane na každého. Soutěžilo se ve vtipných disciplínách na rychlost - překážkový skok, převoz na druhý břeh, najdi svého dvojníka, doveď svého slepce do cíle, scrabble… a disciplíny na počet bodů v házení míčků na cíl a plyšovým medvídkem do koše a různé jiné…

Naši „reprezentanti“: Nela Šušolíková, Lucie Vaníčková, Nela Býmová, Ema Latková, Josef Halfar, Lillian van der Laan, Eliška Vaníčková, Michaela Švanová, Matěj Švan, Mikuláš Prasek a Antotnín Halfar. Družstvo bylo viditelně akční, soutěživé a dravé, mělo obrovského týmového ducha. Prostě úžasná skupina. :)

Vyhráli jsme fantastické 1. MÍSTO…a to zaslouženě!!!

Družstvo obdrželo pohár, dort, diplom, dětské šampaňské, hry do družiny a každý žák fixy.Všem žákům GRATULUJI a věřím, že budeme i nadále sbírat trofeje! Děkuji!

Ester Medková, DiS.

OTEVŘÍT FOTOGALERII

 


 


 

 

  

  

  

TOPlist