„HRY BEZ HRANIC ŠKOLNÍCH DRUŽIN“

V pondělí 1. 4. 2019 se naše školní družina opět zúčastnila „Her bez hranic“,což je zábavná a sportovní soutěž pro odvážné děti ze školních družin. Soutěž se konala na Základní škole v Kravařích a naši školu reprezentovalo jedenáctičlenné družstvo. Každé družstvo si mělo za úkol připravit svůj pokřik. Bojovým pokřikem jsme zahájili již naši třetí sportovní olympiádu. Soutěžilo se v počtu 10 žáků, 1 žák byl náhradník. Zasoutěžili si ovšem všichni, neboť jsme se pravidelně po jednotlivých soutěžích střídali, takže se dostalo na každého. Soutěžilo se ve vtipných disciplínách na rychlost – Štafeta s úkoly, Pozor náklad!, Co do lesa nepatří?, Puzzle, Tref plechovku!, Krasochůze, Hadí chůze, Třídění odpadů…

Naši družinu reprezentovali tito žáci: Tomáš Komárek, Viktorie Žídková, Nela Šušolíková, Lucie Vaníčková, Nela Býmová, Ema Latková, Marcel Konečný, Eliška Vaníčková, Michaela Švanová, Matěj Švan, Mikuláš Prasek.

Naše družstvo bylo akční, energické, soutěživé, dravé a správně „hladové“ po úspěchu… ZASLOUŽENĚ JSME ZÍSKALI 1. MÍSTO! Družstvo obdrželo pohár, dort, diplom, dětské šampaňské, hry do družiny a každý žák bublifuk. Všem žákům GRATULUJI a DĚKUJI!

Ester Medková, DiS.

OTEVŘÍT FOTOGALERII


 


 

 

  

  

  

TOPlist