Hlučínský slavíček - máme 1. Místo

Ve čtvrtek 13. 11. 2014 se žáci naší školy vydali do Hlučína, aby zazpívali lidové a umělé písně na soutěži Hlučínský slavíček. Tradiční soutěž pro předškolní děti a žáky 1. a 2 tříd uspořádal  Dům dětí a mládeže v Hlučíně. Na soutěži se sešlo celkem 62 dětí ve třech věkových kategoriích. Všechny děti se snažily a zpívaly hezky, proto byl výběr těch nejlepších zpěváčků opravdu obtížný. V kategorii 2. tříd byl však jednoznačně NEJLEPŠÍ žák NAŠÍ školy DOMINIK HLUCHNÍK a vyzpíval si 1. místo.

Ostatní děti si odnesly účastnický list a drobnou odměnu, vítěz soutěže pak diplom a knihu.

Děkujeme všem dětem za reprezentaci školy a Dominikovi moc gratulujeme.

Naši školu reprezentovali: žáci 1. třídy - Lucie Današová, Michal Gorcsakovszki, Matěj Švan; žáci 2. třídy - Dominik Hluchník, Martin Komárek, Maxmilián Slanina

Mgr. Kateřina Hrubá