Halloween 2015

Přestože Halloween nepatří mezi tradiční české svátky, v naší škole se již pomalu opět tradicí stává. Halloweenské odpoledne v režii žáků 9. a 8. třídy proběhlo v tělocvičně naší školy v pátek 13. listopadu 2015. Chlapci a dívky se převlékli do nejrůznějších kostýmů, pomalovali si obličeje strašidelnými motivy a mohlo se začít. Duchové, kostlivci, čarodějnice, na takové akci prostě nemohlo chybět žádné strašidlo. Naše halloweenská párty začala strašidelným rejem a představením všech přítomných bytostí. Poté následovaly nejrůznější hry a soutěže. Samozřejmě nemohla chybět ani oblíbená halloweenská diskotéka. Bohatá tombola, výborné občerstvení, spousta her a zábavy – Halloween 2015 prostě neměl chybu.

Mgr. Michal Kunický