1. KOLO ŠKOLSKÉ FUTSALOVÉ LIGY 9

Turnaj určený pro žáky 8. a 9. tříd se uskutečnil 23. 11. 2016 v hale ve Strahovicích. Na tento turnaj jsme museli vzhledem k špatné dostupnosti autobusů dorazit na kole, což nám ale vůbec nevadilo, protože počasí nám velice přálo. I přesto, že naší školu reprezentovali i mladší chlapci, tak se nám podařilo uhrát fantastický výsledek a toto 1. kolo jsme vyhráli.  Soupeři naší školy byly týmy ze ŽŠ Skřípov, ZŠ Hradec nad Moravicí a ZŠ Havlíčkova Opava. Druhé kolo tohoto turnaje se bude hrát v Městě Albrechticích.

Školu reprezentovali tito chlapci:

Marek Pekárek, Vojtěch Kryštof, Tomáš Boček, Jakub Mrovec, Ondřej Halfar, Matěj Murcek a Jan Boček.

Chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a už teď se těšíme na další kolo tohoto turnaje.

Výsledky:

ZŠ a MŠ Sudice  - Havlíčkova Opava           4:0