Školní florbalový turnaj

Těsně před pololetními prázdninami a to 1. – 2. února se na naší škole uskutečnil florbalový turnaj, který vymysleli žáci šesté třídy s hlavním organizátorem Janem Nevřelou (2). Ve středu 1. února 2017 byl tento turnaj určen pro nižší stupeň a druhý den zase poměřili síly žáci na stupni vyšším. Hrálo se systémem 3 + 1 a to každý s každým. Navíc vítězné družstvo na vyšším stupni si mohlo zahrát zápas proti učitelům, za které nastoupili tito kantoři: Ing. Hana Nováková, Mgr. Kateřina Hrubá, Mgr. Jolana Stříbná, Mgr. Michal Kunický a Mgr. Ondřej Pekárek.

Výsledky nižší stupeň:                                        Výsledky vyšší stupeň:

1. místo: 3. třída                                                1. místo: 9. třída

2. místo: 2. třída                                                2. místo: 8. třída

3. místo: 4. třída                                                3. místo: 7. třída

4. místo: 5. třída                                                4. místo: 6. třída

5. místo: 1. třída

Zápas: Kantoři   X   9. třída     6:0