Florbalový turnaj tří škol v Sudicích

V pátek 13. 4. 2018 se konal již tradiční florbalový turnaj určený žákům vyššího stupně. Turnaje se zúčastnily základní školy z nedalekého okolí a to ZŠ Chuchelná a ZŠ Píšť. Hrálo se systémem každý s každým na 2 x 10 minut. Cílem tohoto turnaje bylo, aby si žáci pořádně zahráli, pobavili se a porovnali s ostatními školami v okolí. Vítězem turnaje se stala ZŠ Sudice. Nejlepším hráčem turnaje celého turnaje byl zvolen Vojtěch Kryštof.

Naší školu reprezentovali tito chlapci:

ZŠ SUDICE A: Vojtěch Kryštof, Tomáš Boček, Ondřej Halfar, Matěj Murcek, Dominik Malchárek a Jan Boček.

ZŠ SUDICE B: Markéta Obrusniková, Karolína Šromová, Natálie Nevřelová, Pavla Fojtíková, Jakub Kupec, Jakub Mrovec, Jan Nevřela 2, Martin Slanina, Jiří Balarin a Ivo Harazim.

Všichni tito jmenovaní žáci podali fantastické výkony. Klukům i děvčatům děkujeme jak za reprezentaci školy, tak za pomoc při přípravě hřiště a všeho kolem tohoto turnaje.

Také děkujeme všem zúčastněným, že přijali naše pozvání a dorazili na tento turnaj.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ:

ŽŠ CHUCHELNÁ    X   ZŠ PÍŠŤ                   3:8